Jakie gry i aplikacje pomogą w nauce mojemu dziecku? - Szkoła Językowa BRIGHT

Poniżej polecam Ci jedne z najlepszych stron z grami i kartami ćwiczeń, do druku lub online, które pomogą w nauce języka angielskiego (i innych przedmiotów) Twojemu dziecku.

 

Super Simple Songs

Super Simple Songs

 

https://supersimple.com/super-simple-songs/

Strona z łatwymi piosenkami w języku angielskim odpowiednia dla dzieci do 9 roku życia. Po kliknięciu w piosenkę, po prawej stronie wyświetla się jej tekst. W zakładce „Free printables” znajdziesz kolorowanki, ćwiczenia i gry do pobrania i wydrukowania.

 

British Council LearnEnglish

British Council LearnEnglish

Kids – Dzieci https://learnenglishkids.britishcouncil.org/

Teens – Nastolatki https://learnenglishteens.britishcouncil.org/

 

Obszerne strony na których znajdziesz materiały do ćwiczenia słownictwa (vocabulary), gramatyki (grammar), ale też słuchania (listening) i czytania (reading). Wszystkie ćwiczenia i filmy można wykonywać i oglądać online. Jest również możliwość pobrania materiałów i wydrukowania ich klikając „Worksheets and download” pod ćwiczeniem.

 

Education.com

Education.com

https://www.education.com/

Baza kart ćwiczeń do druku z różnych przedmiotów po angielsku, można wyszukiwać poprzez kategorie klasa (by grade), przedmiot (by subject) lub temat (by topic). Na stronie są też gry online do ćwiczenia różnych umiejętności od liczenia po struktury gramatyczne.

 

Jeżeli chcesz poznać 10 kolejnych stron, które polecam zapisz się do naszego newslettera poniżej i odbierz je w pliku pdf całkowicie za darmo 🙂

ODBIERZ DARMOWY SPIS APLIKACJI DO NAUKI ANGIELSKIEGO
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez MailChimp (więcej informacji)
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz darmowy spis aplikacji, które pomogą Twojemu dziecku w nauce języka angielskiego.
Nie będziemy wysyłać spamu. Twoje dane są u nas bezpieczne. Będziesz otrzymywał tylko treści podobne z tymi, które czytasz lub dostałeś już od nas. Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności.