Dzień Ziemi to bardzo ważne wydarzenie w naszej Szkole, ponieważ głównymi bohaterami naszych kurów są Eco-friends. Ich lider Lighty the Bulb jest żarówką, którą przedstawia nasze logo. Jego przyjaciele to Leafy (liść), Droppy (kropla wody),  Binny (kosz na śmieci) i Cycle (recykling).

Większość pomysłów jest wielokrotnego użytku, nie marnujemy też rolek po papierze, ani kartonowych pudełek. Sukcesywnie znajduję pomysły na wykorzystanie „śmieci” na zajęciach. Nie używamy żadnych kserówek, materiały laminujemy. Uczymy bez podręczników.

 

Z okazji Dnia Ziemi organizujemy również wydarzenie 24 kwietnia o godz. 10:00 – wspólne zbieranie śmieci na terenie gminy Niepołomice. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

 

Piosenki z okazji Dnia Ziemi:

Włącz dziecku i śpiewaj razem z nim piosenki z okazji Dnia Ziemi po angielsku!

Reduce Reuse Recycle Song

How to Recycle?

Recycle:

Protect Our Planet

Save The Earth Song

Yes Yes Save the Earth Song

 

Od Poniedziałku (19.04) rusza seria filmów na temat #upcycling czyli zamiany rzeczy, które nadawałyby się do kosza (rolki po papierze, butelki plastikowe, słoiki, itp) w piękne nowe rzeczy. Zapraszamy na naszego facebooka.

ODBIERZ DARMOWY SPIS APLIKACJI DO NAUKI ANGIELSKIEGO
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez MailChimp (więcej informacji)
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz darmowy spis aplikacji, które pomogą Twojemu dziecku w nauce języka angielskiego.
Nie będziemy wysyłać spamu. Twoje dane są u nas bezpieczne. Będziesz otrzymywał tylko treści podobne z tymi, które czytasz lub dostałeś już od nas. Zapisując się do newslettera akceptujesz naszą politykę prywatności.