najczęściej zadawane pytania

Rodzice często mają wiele pytań i wątpliwości, zanim zdecydują się na zapisanie swojego dziecka na kurs języka angielskiego. Dlatego postanowiliśmy zebrać najczęściej zadawane pytania i odpowiedzieć na nie w jednym miejscu. Mamy nadzieję, że poniższe informacje rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą podjąć decyzję o rozpoczęciu przygody z nauką języka obcego.

 

Jakie są korzyści z nauki języka obcego dla dzieci w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym?

Nauka języka obcego w młodym wieku przynosi liczne korzyści. Dzieci szybciej przyswajają nowe słowa i zwroty, a nauka wpływa pozytywnie na rozwój mózgu, poprawiając zdolności poznawcze. Dzięki nauce języka obcego dzieci stają się bardziej pewne siebie, otwarte na nowe kultury i lepiej przygotowane do przyszłych wyzwań edukacyjnych. Dodatkowo, mają szansę zdobyć podstawy językowe, które przyniosą wiele korzyści w późniejszej nauce.

 

Jak wyglądają zajęcia językowe dla dzieci w BRIGHT?

Nasze zajęcia są zaprojektowane tak, aby były interaktywne i angażujące. Wykorzystujemy różnorodne metody nauczania, w tym gry, piosenki, zabawy i projekty grupowe. Dzięki temu dzieci uczą się poprzez zabawę, co sprawia, że nauka jest dla nich przyjemnością, a nie obowiązkiem. Nasi nauczyciele są specjalnie szkoleni do pracy z dziećmi i potrafią dostosować metody nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów.

 

Czy moje dziecko musi mieć jakieś wcześniejsze doświadczenie w nauce języka obcego?

Nie, nasze kursy są dostosowane do poziomu początkującego. Nie wymagamy żadnej wcześniejszej znajomości języka. Zaprojektowaliśmy nasze programy tak, aby dzieci mogły zacząć naukę od podstaw i stopniowo rozwijać swoje umiejętności językowe.

 

Jak często odbywają się zajęcia i jak długo trwają?

Standardowo nasze zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają po 60 minut. Uważamy, że taka częstotliwość pozwala dzieciom na regularne praktykowanie języka, jednocześnie nie obciążając ich nadmiernie. W okresie wakacyjnym oferujemy także intensywne kursy, które odbywają się częściej i trwają dłużej, co pozwala na szybsze przyswajanie materiału.

 

Jak oceniacie postępy dzieci w nauce?

Regularnie monitorujemy postępy naszych uczniów poprzez różnorodne metody oceny, w tym obserwacje podczas zajęć, krótkie quizy i projekty grupowe. Na koniec każdego semestru rodzice otrzymują szczegółowy raport zawierający informacje o postępach ich dziecka, jego mocnych stronach i obszarach do dalszej pracy.

 

Czy oferujecie jakieś dodatkowe materiały do nauki w domu?

Tak, zapewniamy różnorodne materiały do nauki w domu, w tym zeszyty ćwiczeń, aplikacje edukacyjne i linki do interaktywnych zasobów online. Zachęcamy rodziców do wspierania swoich dzieci w nauce języka poprzez codzienną praktykę i korzystanie z dostępnych materiałów.

 

Jak mogę zapisać moje dziecko na kurs?

Zapisy na nasze kursy są bardzo proste. Wystarczy odwiedzić naszą stronę internetową i wypełnić formularz zgłoszeniowy lub skontaktować się z nami telefonicznie. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże wybrać odpowiedni kurs dla Państwa dziecka.

 

Mamy nadzieję, że powyższe odpowiedzi pomogły rozwiać Państwa wątpliwości. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, zapraszamy do kontaktu. Czekamy na Państwa i Państwa dzieci w naszej szkole językowej!