Przyspieszony kurs z języka angielskiego przygotowujący do egzaminu ósmoklasisty

Sprawdź swój poziom

Terminy spotkań:

środy 18:00 – 19:30

 Start: 02.03.2022

Cena za 13 spotkań po 90 minut: 690 zł

Możliwość płatności w 3 ratach po 230 zł

Przeczytaj opinie o naszej szkole:

Klikając przycisk na tej stronie, dzwoniąc na nr 733-133-390 lub pisząc wiadomość na biuro@bright.edu.pl. Jeżeli po wypełnieniu formularza nie skontaktujemy się w ciągu 48 godzin, prosimy o kontakt.

Po potwierdzeniu zapisu i podpisaniu umowy należy opłacić kurs do 22.02.2022. W przypadku płatności w 2 ratach do 22.02.2022; 31.03.2022; 30.04.2022.

Nie. Każda kolejna osoba jest wpisywana na listę rezerwową. 

Przy rezygnacji w trakcie trwania kursu zwracana kwota wynosi proporcjonalną część opłaty za zajęcia z wyłączeniem zaliczki. Zaliczkę uznaje się za 50% opłaty za cały kurs.

Kurs odbywa się w siedzibie Szkoły Językowej BRIGHT przy ul. Jagiellońskiej 2/1 w Niepołomicach.

Tak. Umowę należy podpisać osobiście w siedzibie szkoły w Niepołomicach.

Tak. Umowę należy podpisać osobiście w siedzibie szkoły w Niepołomicach.

Aby uczestniczyć w zajęciach stacjonarnych dziecko może przynieść swoje przybory, jednak szkoła takie zapewnia. Kursant dostaje również zeszyt ćwiczeń.

Aby uczestniczyć w zajęciach online potrzebny jest dostęp do Internetu, urządzenie typu komputer, telefon lub tablet (zalecamy komputer) i mikrofon. Kamera nie jest wymagana, aczkolwiek ułatwia kontakt między lektorem a kursantem.

W przypadku zajęć stacjonarnych w siedzibie szkoły zajęcia odbywają się jeżeli rodzice wyrażają taką chęć.

Może dołączyć do zajęć zdalnie. 

Kto będzie prowadził zajęcia?

Bright-023

Paulina Chrobak

Pomysł, by zostać nauczycielem zrodził się w mojej głowie już w szkole podstawowej. Początkowo chciałam uczyć matematyki, jednak dzięki mojej wspaniałej nauczycielce języka angielskiego w gimnazjum szybko zmieniłam zdanie. Wyjazd do Szkocji w młodym wieku pozwolił mi na poznanie języka angielskiego od podszewki, poprzez studiowanie tam oraz stały kontakt z rodzimymi użytkownikami języka. Los chciał, abym wróciła do Polski i poprowadził mnie na drogę nauczania. Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Pedagogicznym, uczę języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania od 2019 roku. Szkołę Językową BRIGHT założyłam z myślą o Was, bo nic nie daje mi takiej satysfakcji z pracy jak uśmiech na twarzy moich uczniów. Możliwość dzielenia się wiedzą z innym to najlepsze, co mi się w życiu przytrafiło. Kocham swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną.​

Dlaczego mam skorzystać w waszej oferty?

W Szkole Językowej BRIGHT zatrudniamy lektorów, którzy są przygotowani metodycznie i nieustannie rozwijają swój warsztat, ucząc się nowych sposobów na przekazanie wiedzy. Jest to ich stała praca, a nie dorywcza, dlatego podchodzą do niej poważnie i sumiennie. Kochają swoją pracę i wykonują ją z pasją, przez co nasi kursanci są bardziej zmotywowani do nauki. Dzięki pracy w zespole możemy podzielić się doświadczeniem i lepiej rozwiązać problemy z którymi boryka się dziecko. Ciągle szkolimy się z nowoczesnych technologii i wykorzystujemy je w pracy, przez co uczniowie chętniej korzystają z naszej pomocy. Mamy doświadczenie w organizowaniu półkolonii, a ich uczestnicy wracają w kolejnych latach lub decydują się na współpracę z nami.