Kursy językowe dla dzieci i młodzieży - Szkoła Językowa BRIGHT
[ARPLite id=102]

Kursy językowe dla dzieci i młodzieży odbywają się w małych grupach od 4 do 6 osób w przyjaznej atmosferze. Dzieci uczą się języka przede wszystkim poprzez gry i zabawę. Na zajęciach używane są fiszki obrazkowe oraz słowne jak również gry edukacyjne. Postępy w nauce są sprawdzane w sposoby nieświadome oraz niestresowe dla dzieci. Stawiamy przede wszystkim na komunikację w języku obcym tak aby, dzieci potrafiły się porozumiewać w różnych sytuacjach życiowych między innymi: poznanie nowej osoby, pożyczanie zabawek, pytanie oraz wskazywanie drogi, zamawianie lodów, kupowanie biletu/pamiątki, wysyłanie pocztówki i wiele więcej. Zajęcia w szkole językowej BRIGHT są interaktywne co oznacza, że na zajęciach używana jest tablica interaktywna, filmiki internetowe oraz różnego rodzaju aplikacje internetowe. Ponadto, każdy uczeń ma dostęp do tabletu, dzięki któremu na zajęciach może uczestniczyć w grach grupowych i indywidualnych.

Zajęcia prowadzone są w oddziale szkoły w Niepołomicach (ul. Jagiellońska 2/1), w Szkole Podstawowej w Podłężu lub w Domu Pełnym Kultury w Staniątkach. Zobacz nasz lokalizacje na mapie tutaj.

W okresie wiosennym zajęcia prowadzone są również na zewnątrz, podczas gdy dzieci wykonują różnorodne zadania w języku obcym.

Zapisz swoje dziecko na kurs językowy poprzez formularz online lub zadzwoń 733-133-390.