Półkolonia na której Twoje dziecko pozna i odkryje świat natury w języku angielskim. Podczas tych niezapomnianych 10 dni Twoje dziecko będzie mogło bawić się oraz wykonywać rozmaite zadania w języku angielskim. Nawet się nie zorientuje, jak zacznie mówić w obcym języku.

Jeżeli Twoje dziecko:

Rodzicu, jeżeli chcesz:

Zapisz swoje dziecko na półkolonię BRIGHT MiniCamp Summer 2023

Przykładowy rozkład dnia

Zajęcia ramowe oraz tematyka obejmuje:

Poniedziałek

Pierwszego dnia dzieci będą uczestniczyli w różnych zajęciach integracyjnych, aby mogli lepiej się poznać. Zapoznają się z tematyką półkolonii.

Wtorek

Uczestnicy poznają rodzaje nasion i orzechów. Dowiedzą się jaki jest cykl rośnięcia roślin. Zasadzą fasolę, której przyrost będą obserwować w trakcie całej półkolonii. Stworzą także swój własny las w słoiku.

Środa

Trzeciego dnia dzieci wybiorą się na wycieczkę do Krakowskiego Zoo. W trakcie wycieczki poznają nazwy zwierząt, przeczytają opisy i nagrają filmik opisujący zwierzęta po angielsku.

Czwartek

Uczestnicy zapoznają się z mapą i kierunkami świata. Stworzą swój własny kompas, który wykorzystają w trakcie gry terenowej w puszczy Niepołomickiej.

Piątek

Piątego dnia dzieci wybiorą się na wycieczkę do kina Cinema City w Krakowie w centrum handlowym Bonarka.

Poniedziałek

Szóstego dnia uczestniczy będą przemierzać puszczę Niepołomicką w poszukiwaniach natury i wspólnie pracować nad szałasem. Stworzą projekty ze znalezionych w lesie „przydasiów”.

Wtorek

Uczestnicy wybiorą się na wycieczkę do Wieliczki do parku linowego.

Środa

Dzieci poznają różne rodzaje drzew w języku polskim i angielskim. Stworzą własne przewodniki po lesie. Dowiedzą się jakie jest ich liściaste imię.

Czwartek

Uczestnicy stworzą słoiki ze świetlikami. Poznają różne insekty oraz stworzą domek dla małych mieszkańców lasu.

Piątek

W ostatnim dniu odbędzie się podsumowanie półkolonii, ostatnie wspólne zabawy oraz wyjście na spacer.

Kolejność dni może ulec zmianie.

Półkolonie prowadzone są całkowicie w języku angielskim. 

Liczba osób ograniczona do 30 uczestników. 

Na zakończenie półkolonii dzieci otrzymają pamiątkowe zdjęcia, upominek oraz certyfikat uczestnictwa.

Cena zawiera:

Cena: 1690 zł za 10 dni

Dla kursantów BRIGHT: 1390 zł

Cena za 5 dni: 950 zł

Terminy: 17.-28.07.2023

31.07.-11.08.2023

Aby zapisać dziecko wypełnij formularz zapisu lub zadzwoń 733-133-390

Zobacz jak wyglądały półkolonie w poprzednich latach:

Zawsze stosujemy się do wytycznych Sanepidu i Ministra Zdrowia. Posiadamy procedury postępowania w różnych przypadkach. Dokładamy wszelkich starań, żeby dzieci mogły świetnie się bawić i jednocześnie być bezpieczne.

Dzieci otrzymają drugie śniadanie szczelnie zapakowane w plastikowe opakowania. Obiady organizowane są w restauracji, do której dzieci chodzą na nogach (10 min).

Terminy półkolonii:

17.07. – 28.07.2023

31.07. – 11.08.2023

Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. W takiej sytuacji staramy się umożliwić wzięcie udziału w innym terminie lub zwracamy proporcjonalną część opłaty pomniejszoną o kwotę zaliczki.

Klikając przycisk na tej stronie, dzwoniąc na nr 733-133-390 lub pisząc wiadomość na biuro@bright.edu.pl. Jeżeli po wypełnieniu formularza nie skontaktujemy się w ciągu 48 godzin, prosimy o kontakt.

Po potwierdzeniu zapisu i podpisaniu umowy należy wpłacić 200 zł zaliczki. Reszta kwoty musi wpłynąć na konto najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem półkolonii.

Nie. Według wytycznych MEN jedna grupa może liczyć maksymalnie 15 osób.  Każde kolejny chętny jest wpisywany na listę rezerwową. 

Przy rezygnacji w trakcie trwania półkolonii zwracana kwota wynosi proporcjonalną część opłaty za zajęcia z wyłączeniem zaliczki. Zaliczkę uznaje się za 50% opłaty za cały kurs lub turnus.

Zapisując rodzeństwo przysługuje 20 zł zniżki na drugie dziecko.

Półkolonie odbywają się w siedzibie Szkoły Językowej BRIGHT przy ul. Partyzantów 11/3 w Niepołomicach.

Dziecko może zostać przyprowadzone pomiędzy godziną 7:45 a 8:00. Odebrane może być pomiędzy godziną 15:00 a 16:00. Chęć przyprowadzenia dziecka wcześniej lub odebrania później należy ustalić wcześniej ze szkołą.

Tak, jeżeli taka informacja została umieszczona na umowie.

Jeżeli wiesz, że Twoje dziecko nie lubi czegoś co będzie serwowane na drugie śniadanie, możesz mu zapakować coś od siebie. Może też wziąć swoją butelkę na wodę. Należy również przygotować dziecko odpowiednio do pogody.

Nie wprowadzamy zakazu przynoszenia telefonu, ale dzieci mogą używać go tylko w wyznaczonym przez wychowawcę czasie.

Zajęcia są tak skonstruowane, żeby młodsze dzieci uczyły się od starszych i na odwrót.

Tak, zawsze zgłaszamy półkolonie do Kuratorium Oświaty. Przeszliśmy pozytywnie kontrole zarówno Kuratorium jak i Sanepidu.

Tak, można zrezygnować zarówno z drugiego śniadania jak i obiadu. Należy wtedy zapewnić wyżywienie dla dziecka samemu. Cena półkolonii jest wtedy pomniejszana o cenę posiłków.

Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. Półkolonia jest prowadzona w celu poprawienia się znajomości językowych w sposób przyjazny dla uczestników. Lektor prowadzący półkolonię umie język polski, gdyby zaszła potrzeba użycia.

Co mówią uczestnicy poprzednich półkolonii?

Kto będzie sprawował opiekę?

Monika Karykowska-Kowalczyk
wychowawca półkolonii

Lektorka Szkoły Językowej BRIGHT, od trzech lat prowadzi zajęcia z języka angielskiego z dziećmi w pełnym wymiarze godzin. Mama trójki dzieci (w tym bliźniąt), którym sprawnie organizuje czas wolny. Język angielski opanowała mieszkając 11 lat w Irlandii. Przeprowadziła już nie jedną półkolonię w naszej szkole, więc dzieci zawsze zapisują się na jej terminy 😉

Katarzyna Małek
wychowawca półkolonii

Najbardziej zorganizowana lektorka Szkoły Językowej BRIGHT. Według jej zasady nauka języka angielskiego ma być dla dzieci przyjemnością a nie stresem. Angielskiego nauczyła się w Stanach Zjednoczonych, gdzie mieszkała wiele lat. Dzieci nie chcą wychodzić z prowadzonych przez nią lekcji.

Paulina Chrobak
kierownik półkolonii

Właścicielka Szkoły Językowej BRIGHT oraz organizator półkolonii. Posiada 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Mieszkała w Wielkiej Brytanii. Absolwentka studiów pedagogicznych. Na co dzień szuka nowych metod nauczania języka i uczestniczy w wielu szkoleniach, które pomagają jej ulepszać program szkoły.

Dlaczego mam skorzystać w waszej oferty?

W Szkole Językowej BRIGHT zatrudniamy lektorów, którzy są przygotowani metodycznie i nieustannie rozwijają swój warsztat, ucząc się nowych sposobów na przekazanie wiedzy. Jest to ich stała praca, a nie dorywcza, dlatego podchodzą do niej poważnie i sumiennie. Kochają swoją pracę i wykonują ją z pasją, przez co nasi kursanci są bardziej zmotywowani do nauki. Dzięki pracy w zespole możemy podzielić się doświadczeniem i lepiej rozwiązać problemy z którymi boryka się dziecko. Ciągle szkolimy się z nowoczesnych technologii i wykorzystujemy je w pracy, przez co uczniowie chętniej korzystają z naszej pomocy. Mamy doświadczenie w organizowaniu półkolonii, a ich uczestnicy wracają w kolejnych latach lub decydują się na współpracę z nami.