Zapraszamy na zajęcia z języka angielskiego od zera w środy o 17:30 dorosłych powyżej 40 roku życia.

Pod koniec kursu będziesz umieć:

Jeżeli od dłużego czasu chcesz...

kurs z języka angielskiego to coś dla Ciebie

Cena zawiera:

Cena: 250 zł w 6 ratach

(45 zł z 1h!)

Jeżeli Twoje dziecko uczy się w BRIGHT – odbierz zniżkę!

Miejsce zajęć: ul. Partyzantów 11/3, Niepołomice

Aby się zapisać uzupełnij formularz i umów się na rozmowę sprawdzającą Twój poziom

Najczęściej zadawane pytania:

Ten kurs jest dla Ciebie jeżeli:

  • masz ponad 40 lat
  • chcesz nauczyć się podstaw języka angielskiego
  • możesz poświęcić 90 minut w tygodniu na kurs

Znajomość języka angielskiego sprawdzana jest przez lektora na indywidualnej rozmowie w siedzibie szkoły lub online.

Zajęcia odbywają się tak samo jak w przypadku szkół. To znaczy, że w ferie zimowe nie ma zajęć. Dokładny harmonogram kursu zostanie wysłany po zapisie drogą mailową.

Minimalna liczba uczestników wymagana do otwarcia kursu wynosi 6. Maksymalna liczba uczestników to 8.

Uzupełnienie formularza zapisu na kurs i akceptacja regulaminu jest jednoznaczna z podpisaniem umowy. Nie ma potrzeby podpisywania fizycznej umowy.

Lekcje skupiają się głównie na tym, aby nauczyć Cię komunikacji w języku angielskim. Składać się będą z różnorodnych ćwiczeń na słownictwo, słuchanie oraz mówienie. Będziesz dostawać również zadania do wykonania w domu.

Zeszyt, chęci do nauki i najedzony brzuch 😉

Tak. Fakturę można otrzymać przed lub po dokonaniu płatności.

Jeżeli kurs nie spełnia Twoich oczekiwań możesz zrezygnować w dowolnym momencie opłacając zajęcia, które zostały już zrealizowane.

Kto będzie prowadził kurs?

Bright-022

Paulina Chrobak
właściciel i metodyk w BRIGHT

Właścicielka Szkoły Językowej BRIGHT oraz nauczycielka języka angielskiego od 10 lat. Język angielski od zawsze był jej pasją. Nauczyła się go biegle mieszkając w w Wielkiej Brytanii oraz w trakcie studiów na Uniwersytecie Pedagogicznym. Uczy na różnych poziomach zaawansowania, ale nauczanie dorosłych od postaw sprawia jej najwięcej satysfakcji. Na co dzień szuka nowych metod nauczania języka i uczestniczy w wielu szkoleniach, które pomagają jej ulepszać program szkoły.

Co mówią uczniowie?

Dlaczego mam skorzystać w waszej oferty?

W Szkole Językowej BRIGHT zatrudniamy lektorów, którzy są przygotowani metodycznie i nieustannie rozwijają swój warsztat, ucząc się nowych sposobów na przekazanie wiedzy. Jest to ich stała praca, a nie dorywcza, dlatego podchodzą do niej poważnie i sumiennie. Kochają swoją pracę i wykonują ją z pasją, przez co nasi kursanci są bardziej zmotywowani do nauki. Dzięki pracy w zespole możemy podzielić się doświadczeniem i lepiej rozwiązać problemy z którymi boryka się uczeń. Ciągle szkolimy się z nowoczesnych technologii i wykorzystujemy je w pracy, przez co uczniowie chętniej korzystają z naszej pomocy. Mamy 5-letnie doświadczenie w organizowaniu kursów językowych, a ich uczestnicy wracają w kolejnych latach.