Lato 2021 z BRIGHT "Around the World - Dookoła Świata" dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, które chcą spędzić czas aktywnie ucząc się przy tym angielskiego bez wyjeżdżania z Niepołomic.

W trakcie wakacji z BRIGHT Twoje dziecko:

IMG_20190809_103652

Czujesz, że Twoje dziecko coraz więcej czasu spędza przed komputerem. Masz dość nauki zdalnej i chcesz, żeby Twoja pociecha spędziła czas w wartościowy sposób najlepiej na świeżym powietrzu z innymi dziećmi. Nie masz pomysłu lub możliwości zorganizować czasu w wakacje samodzielnie. Martwisz się, że Twoje dziecko będzie spędzało czas wolny przed monitorem.

Właśnie dlatego przygotowaliśmy ofertę na lato 2021
"Around the World - Dookoła Świata".
Dzięki niej Twoje dziecko zdobędzie niezapomniane wspomnienia.

Cena przy zapisie na 10 dni z rzędu: 1090 zł - oszczędność: 710 zł
Cena trzech zajęć 90 minut (jeden dzień) 150 zł- oszczędność: 30 zł
Cena przy zapisie na 10 dni z rzędu: 590 zł - oszczędność: 310 zł

Zapisz dziecko

Możliwość zapisu dzieci w wieku od 6 do 12 lat
Możlwiość zapisu na 1 dzień, 5 dni, 10 dni lub wielokrotność 5 dni.

Tematyka przewodnia

Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim.

Kursy odbywają się od poniedziałku do piątku

Opinie uczestników półkolonii organizowanych w poprzednich latach:

Galeria zdjęć z wakacji organizowanych w poprzednich latach:

Partnerzy:

MDS Szkoła Tańca

Pan Michał poprowadzi zajęcia taneczne dla uczestników we wtorki i czwartki o godz. 9:00. MDS Szkoła Tańca prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w zakresie tańców towarzyskich oraz tańców nowoczesnych. Organizują również andrzejki, karnawały oraz imprezy okolicznościowe dla szkół podstawowych i przedszkoli.

Prowadzący lektorzy języka angielskiego:

Dominika Nowak

Jestem studentką studiów magisterskich Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Nigdy nie myślałam, że zostanę nauczycielką, ale podczas licznych kolonii i obozów, na które jeździłam w roli wychowawcy, pokochałam pracę z dziećmi i młodzieżą. W języku angielskim zakochałam się dzięki nauczycielkom, które spotkałam w liceum. Teraz jest moją pasją i uwielbiam pomagać innym odkrywać jego piękno. Jestem bardzo otwarta i radosna, a prywatnie interesuję się muzyką, którą często wykorzystuję także na zajęciach, oraz postcrossingiem, czyli wymianą pocztówek z ludźmi na całym świecie.

Milena Czyż

Jestem studentką Amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Miłość do języka angielskiego odkryłam w liceum w czasie nauki do matury, a także podczas wyjazdu do Wielkiej Brytanii, z którym kojarzę moje początki fascynacji tym językiem. Zamiłowanie do kultury Amerykańskiej odkryłam podczas oglądania anglojęzycznych filmów i seriali. Postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym dlatego doskonalę język angielski jednocześnie odkrywając niezwykle interesującą kulturę, społeczność i historie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Bardzo lubię kontakt z dziećmi, ogromną radość sprawia mi praca z nimi i możliwość przekazywania im zdobytej przeze mnie wiedzy.

Paulina Walica - Szkoła Językowa BRIGHT

Paulina Walica

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie. Moje zamiłowanie do języka angielskiego rozpoczęło się od słuchania anglojęzycznej muzyki i tłumaczenia tekstów. Dodatkowe zajęcia rozwinęły moje zdolności językowe i rozbudziły ciekawość poznania języka w jego naturalnym środowisku. Wyjazd do Londynu pozwolił mi zapoznać się z kulturą angielską oraz uświadomił, jak bardzo język angielski jest uniwersalny i praktyczny. Jestem nauczycielem od 7 lat, uczę głównie dzieci i młodzież. Praca z językiem i pomaganie swoim uczniom w rozwijaniu się i pokonywaniu barier, daje mi dużo radości i satysfakcji. Wiem, że jest to coś, co chcę robić w życiu. Chcę rozwijać swoje umiejętności oraz dzielić się nimi z innymi.

Monika Karykowska-Kowalczyk - Szkoła Językowa BRIGHT

Monika Karykowska-Kowalczyk

Angielski zafascynował mnie kiedy wyjechałam do Irlandii. Okazało się, że po angielsku mogę porozumieć się z każdym i dzięki temu nawiązać nowe znajomości, poznać różne kultury i mentalność ludzi. Ponad dziesięcioletni pobyt za granicą oraz ukończony tam kurs języka angielskiego z wyróżnieniem pozwolił mi opanować język w stopniu bardzo dobrym, a nauczanie go okazało się moją pasją. Praca z dziećmi i młodzieżą przynosi mi ogromną satysfakcję i mam nadzieję rozwijać się w tym kierunku dalej.

Katarzyna Małek

Moja prawdziwa przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się kiedy jako nastolatka wyjechałam do Stanów Zjednoczonych. Szybko odnalazłam się w zupełnie nowej dla mnie rzeczywistości. W USA mieszkałam kilkanaście lat i z powodzeniem ukończyłam amerykańskie High School. Dzięki temu doświadczeniu oraz mojej determinacji posługuję się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym. Obecnie jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z językiem angielskim. Według mojej zasady nauka języka angielskiego ma być dla dzieci przyjemnością a nie stresem. Posiadam certyfikaty międzynarodowe z języka angielskiego – FCE Cambridge Assessment oraz Pearson English International Certificate, które akredytowane są przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Nauki.

Najczęściej zadawane pytania:

Zajęcia odbywają się na terenie Niepołomic. Większość zajęć prowadzona jest na świeżym powietrzu. W przypadku brzydkiej pogody zajęcia będą prowadzone w siedzibie szkoły: ul. Jagiellońska 2/1, Niepołomice.

W trakcie przerw między kursami uczestnicy mogą spożywać przyniesione przez siebie jedzenie w pojemnikach śniadaniowych. Istnieje możliwość zamówienia cateringu obiadowego od zaprzyjaźnionej restauracji. Więcej informacji: 733133390.

Będziemy stosować się do wytycznych Sanepidu i Ministra Zdrowia. Dołożymy wszelkich starań, żeby dzieci mogły świetnie się bawić i jednocześnie być bezpieczne. Każdy prowadzący jest doświadczonym lektorem języka angielskiego.

Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. W takiej sytuacji staramy się umożliwić wzięcie udziału w innym terminie lub zwracamy proporcjonalną część opłaty pomniejszoną o kwotę zaliczki.

Wypełniając formularz na tej stronie, dzwoniąc na nr 733-133-390 lub pisząc wiadomość na biuro@bright.edu.pl. Jeżeli po wypełnieniu formularza nie skontaktujemy się w ciągu 48 godzin, prosimy o kontakt.

Po potwierdzeniu zapisu i podpisaniu umowy należy wpłacić zaliczkę. Reszta kwoty musi wpłynąć na konto najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem zajęć.

Przy rezygnacji w trakcie trwania kursu zwracana kwota wynosi proporcjonalną część opłaty za zajęcia z wyłączeniem zaliczki. Zaliczkę uznaje się za 50% opłaty za cały kurs.

Zapisując rodzeństwo przysługuje 20 zł zniżki na drugie dziecko.

Dziecko powinno zostać przyprowadzone o godzinie rozpoczęcia się zajęć, a odebrane o godzinie zakończenia. Istnieje możliwość przyprowadzenia dziecka wcześniej i/lub odebrania później przy wcześniejszym ustaleniu. Więcej informacji: 733133390.

Tak, jeżeli taka informacja została umieszczona na umowie.

Dzieci powinny przynieść ze sobą jedzenie w pojemniku śniadaniowym, butelkę z wodą oraz odpowiednie ubrania do pogody.

W zależności od zajęć młodsze dzieci uczą się od starszych i na odwrót lub są dzieleni na grupy wiekowe.

Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. Zajęcia są prowadzone przez doświadczonych lektorów języka angielskiego. Słownictwo potrzebne do porozumiewania się jest wprowadzane w trakcie każdych zajęć. Tydzień przed rozpoczęciem zajęć uczestnik dostaje dostęp do quizów online, które może wykonać w domu aby oswoić się z najczęściej wykorzystywanymi wyrażeniami.

Więcej informacji można uzyskać mailowo biuro@bright.edu.pl lub telefonicznie 733133390.