Warsztaty konwersacyjne dla młodzieży - Szkoła Językowa BRIGHT

Twoje dziecko spędzi 90 minut 2 razy w tygodniu na rozmowie w języku angielskim.

Tamaty:

Zainteresowania XXI wieku: TikTok, Instagram

Sporty i sztuki walki

Muzyka i taniec

Gry komputerowe

Spotkania towarzyskie

Co to znaczy być artystą?

Ciuchy – czy wracamy do mody sprzed lat?

Rodzina – jak dogadać się z rodzeństwem?

Praca – kim chcę być?

Ja czyli kto?

Zobacz jak prowadzimy zajęcia:

Poznaj nasz zespół:

Paulina Chrobak - Szkoła Językowa BRIGHT

Paulina Chrobak

Pomysł, by zostać nauczycielem zrodził się w mojej głowie już w szkole podstawowej. Początkowo chciałam uczyć matematyki, jednak dzięki mojej wspaniałej nauczycielce języka angielskiego w gimnazjum szybko zmieniłam zdanie. Wyjazd do Szkocji w młodym wieku pozwolił mi na poznanie języka angielskiego od podszewki, poprzez studiowanie tam oraz stały kontakt z rodzimymi użytkownikami języka. Los chciał, abym wróciła do Polski i poprowadził mnie na drogę nauczania. Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Pedagogicznym, uczę języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania od sześciu lat. Szkołę Językową BRIGHT założyłam z myślą o Was, bo nic nie daje mi takiej satysfakcji z pracy jak uśmiech na twarzy moich uczniów. Możliwość dzielenia się wiedzą z innym to najlepsze, co mi się w życiu przytrafiło. Kocham swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną.​

Agnieszka Kamińska - Szkoła Językowa BRIGHT

Agnieszka Kamińska

W języku angielskim zakochałam się, gdy wyjechałam do Anglii. Prawie jedenastoletni okres mieszkania w Londynie, obcowanie z rodowitymi Anglikami, ale również z ludźmi o wielu innych narodowościach tam zamieszkałymi, pozwolił mi odkryć, że w tym języku mogę porozumieć się z ludźmi z właściwie każdego zakątka świata. Ta świadomość dodała mi skrzydeł oraz motywacji do ukończenia w Londynie kursu języka angielskiego i opanowania go w bardzo dobrym stopniu. Po powrocie do Polski, postanowiłam ukończyć studia filologiczne i rozwijać swoją pasję, zostając nauczycielem. Dzielenie się swoja wiedzą z moimi uczniami, nie tylko daje mi ogromną satysfakcję, ale również poczucie, iż robię coś ważnego i potrzebnego. Kocham swoją pracę.​

Monika Karykowska-Kowalczyk - Szkoła Językowa BRIGHT

Monika Karykowska-Kowalczyk​

Angielski zafascynował mnie kiedy wyjechałam do Irlandii. Okazało się, że po angielsku mogę porozumieć się z każdym i dzięki temu nawiązać nowe znajomości, poznać różne kultury i mentalność ludzi. Ponad dziesięcioletni pobyt za granicą oraz ukończony tam kurs języka angielskiego z wyróżnieniem pozwolił mi opanować język w stopniu bardzo dobrym, a nauczanie go okazało się moją pasją. Praca z dziećmi i młodzieżą przynosi mi ogromną satysfakcję i mam nadzieję rozwijać się w tym kierunku dalej.​

Dominika Nowak - Szkoła Językowa BRIGHT

Dominika Nowak

Jestem studentką studiów magisterskich Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Nigdy nie myślałam, że zostanę nauczycielką, ale podczas licznych kolonii i obozów, na które jeździłam w roli wychowawcy, pokochałam pracę z dziećmi i młodzieżą. W języku angielskim zakochałam się dzięki nauczycielkom, które spotkałam w liceum. Teraz jest moją pasją i uwielbiam pomagać innym odkrywać jego piękno. Jestem bardzo otwarta i radosna, a prywatnie interesuję się muzyką, którą często wykorzystuję także na zajęciach, oraz postcrossingiem, czyli wymianą pocztówek z ludźmi na całym świecie.​

Twoje dziecko spędzi czas doszkalając swoje umiejętności językowe w sposób przyjemny i bezstresowy. Twoje dziecko będzie bardziej zmotywowane do nauki języka, co zmniejszy poziom stresu w jego życiu.

Warsztaty dla młodzieży w wieku 11-14 lat będą odbywać się w poniedziałki i środy o 17:30.

Warsztaty dla młodzieży w wieku 15-17 lat będą odbywać się w wtorki i czwartki o 17:30.

Liczba osób ograniczona do 6.

Warsztaty prowadzone są całkowicie w języku angielskim.

Cena za 16 spotkań: 600 zł przy zapisie do 30 czerwca* (zamiast 650 zł)

Możliwość zapisu na 8 spotkań w cenie 400 zł**

*Do 30 czerwca należy wpłacić zaliczkę 100 zł oraz podpisać umowę, reszta kwoty musi wpłynąć na konto najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem warsztatów.

**Na 8 spotkań ciągiem w jednym miesiącu (np. na cały lipiec lub cały sierpień).

Tak, jeżeli Twoje dziecko:

jest pomiędzy 11 a 17 rokiem życia

chce nauczyć się mówić w języku angielskim

chce spędzić czas w wartościowy sposób

Nie trzeba podpisywać umowy papierowej osobiście. Warunki kursu są przesyłane drogą mailową. Należy wyrazić na nie zgodę i wpłacić zaliczkę.

Tak. W przypadku zaostrzenia obostrzeń przez rząd warsztaty przeniosione zostaną do online.

Pozytywne nastawienie 🙂

Klikając przycisk zapisu na tej stronie lub wchodząc na stronę www.bright.edu.pl/zapisy. Po wypełnieniu danych, skontaktujemy się w celu podpisania umowy.

Tak. Fakturę można otrzymać przed lub po płatności.

Przeczytaj opinie o nas:

Polecam Szkołę Językową Bright wszystkim jeszcze niezdecydowanym. Pani Paulina Chrobak zadbała o wszystko od samego początku: najpierw była próbna lekcja, aby dzieciaki przekonały się, że nauka angielskiego to sama przyjemność, następnie organizacja małych grup i dostosowanie terminów zajęć do godzin pozalekcyjnych, następnie wspaniali nauczyciele (pozdrawiamy z Gosią Panią Agnieszkę) z odpowiednim podejściem do dzieci; potem było jeszcze lepiej – córka wychodząca z uśmiechem z zajęć i wtrącająca nowo poznane słowa w swoje wypowiedzi (nie wspominając że liczenie i nazwy dni tygodnia opanowała szybciej niż po polsku haha) , podczas przymusowego siedzenia w domu wynikającego z koronawirusa lekcje zostały szybko przeniesione online i tu również ogromny plus za tą organizację. Można było bezkarnie podpatrzyć jak wygląda nauka poprzez zabawę, rozmowy, piosenki. Jako rodzic widzę duże postępy u córki a także chęci do nauki języka angielskiego a zapisując na zajęcia dodatkowe o to mi właśnie chodziło - aby zachęcić a nie zniechęcić dziecko do nauki języka obcego. Szkole Bright się udało , dlatego będziemy kontynuować przygodę z językiem angielskim właśnie tu. POLECAM raz jeszcze!
Dominika Semeniuk
Mama Gosi (6)
Super szkoła bardzo dobre podejście do dzieci. Z każdą lekcja widać postępy w nauczaniu. Nawet w czasie epidemią lekcje zdalne fajnie zorganizowane. Lektorka Pani Dominika ma fajny kontakt z grupą. Polecamy. Ceny bardzo przystępne.
Piotr Mróz
Tata Gosi (10)
Szkoła jest przyjazna dzieciom. Nauczyciele prowadzą zajęcia w taki sposób, aby zachęcić i ułatwić dzieciom naukę języka obcego. Moje dzieci z niecierpliwością wyczekują na spotkanie z nauczycielami na kolejnej lekcji. Patrząc na wiedzę moich dzieci z pewnością mogę polecić tą szkołę wszystkim rodzicom szukającym miejsca, gdzie ich dzieci mogą doszlifować swoje umiejętności językowe.
Dorota Smalara
Mama Julii (14) i Olgi (9)
Profesjonalnie i kreatywnie, świetna organizacja zajęć, bez chwili na nudę. Lektorka jest zawsze perfekcyjnie przygotowana do zajęć, potrafi też stworzyć dobrą atmosferę i zmotywować do nauki.
Anita Bogoń
Mama Zuzy (8)
Moja córka uczęszcza na zajęcia tej szkoły. Jest bardzo zadowolona: Pani Dominika - nauczyciel o wysokich kwalifikacjach i bardzo dobrym podejściu do ucznia (miałem okazję spojrzeć jak wygląda kurs podczas zajęć on-line). Małe grupy, dostosowane wiekowo i umiejętnościami. Bardzo miła obsługa, frontem do klienta. Szczerze polecam
Łukasz Lisek
Tata Darii (10)
Wreszcie moja córka jest świetnie przygotowana na lekcje języka angielskiego w szkole. Po roku uczęszczania na zajęcia z panią Moniką widać wyraźnie efekty tej nauki. Polecam wszystkim którzy chcą doszlifować ten język.
Agnieszka Stopa
Mama Zuzy (11)
Polecam z całego serca! Moja córka rozpoczęła lekcje dopiero od półrocza, ale już widać efekty. Nie lubiła wcześniej uczyć się języka, po lekcjach z Panią Moniczką podejście do nauki języka zmieniło się diametralnie. Bardzo dziękuję za ostatnie miesiące , z pewnością będziemy kontynuować naukę języka w Waszej szkole.
Weronika Makuch
Mama Kasi (9)
Pełen profesjonalizm i świetne podejście do dzieci. Mój 6-latek bardzo lubi zajęcia z Panią Agnieszką 🙂 nawet w obecnym czasie pandemii szkoła stanęła na wysokości zadania organizując zajęcia on-line również dla maluchów 🙂 od kiedy syn zaczął uczęszczać na zajęcia w domu już nie bywa głodny tylko hungry 😄 gorąco polecam Szkołę Językową Bright
Aneta Gucwa
Mama Kamila (6)
Zdecydowanie polecam. Profesjonalne i umiejętne podejście do ucznia, lekcje odbywają się w bardzo miłej i luźnej atmosferze co wpływa na łatwą konwersację i dobrą przyswajalność wiedzy.
Piotr Fugiel
Uczeń i tata Bartosza (10)
Wysoki poziom nauczania dostosowany do ucznia, dzięki temu mówienie po angielsku staje się naprawdę łatwe. Czas lekcji wykorzystany w 100%
Aleksandra Piotrowska
Uczennica (15)
Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze, a jednocześnie dużo się można nauczyć.
Wiktoria Bartosi
Uczennica (17)

Dlaczego mam korzystać z waszej oferty?

W Szkole Językowej BRIGHT zatrudniamy lektorów, którzy są przygotowani metodycznie i nieustannie rozwijają swój warsztat, ucząc się nowych sposobów na przekazanie wiedzy. Jest to ich stała praca, a nie dorywcza, dlatego podchodzą do niej poważnie i sumiennie. Kochają swoją pracę i wykonują ją z pasją, przez co nasi kursanci są bardziej zmotywowani do nauki. Dzięki pracy w zespole możemy podzielić się doświadczeniem i lepiej rozwiązać problemy z którymi boryka się uczeń. Ciągle szkolimy się z nowoczesnych technologii i wykorzystujemy je na zajęciach, przez co uczniowie chętniej korzystają z naszej pomocy. Umiemy Ci pomóc, kiedy masz problemy techniczne z połączeniem się na zajęcia. Możesz się z nami skontaktować w dowolnej chwili, aby rozwiać wątpliwości językowe na grupie wsparcia, prowadzonej przez nasz zespół.

Niższa cena tylko do 30 czerwca!