Szkoła Językowa BRIGHT zaprasza na półkolonię językową w ferie zimowe 2024 w Niepołomicach. Przez 5 dni od 12 do 16 lutego uczestnicy w wieku od 6 do 11 lat spędzą czas bawiąc się językiem angielskim, tworząc projekty i uczestnicząc w dwóch wycieczkach.

Ten wypoczynek zimowy jest dla Twojego dziecka jeżeli:

Półkolonia językowa w ferie zimowe 2024 obejmuje:

Przykładowy rozkład dnia

Zajęcia ramowe oraz tematyka obejmuje:

Poniedziałek

Uczestnicy poznają się ze sobą oraz sprawdzą swój poziom języka angielskiego podczas zabaw integracyjnych. Wyjdą razem na spacer do puszczy Niepołomickiej. Wezmą udział w zajęciach z języka angielskiego na temat “Ja i moje miasto”.

Wtorek

Dzieci pojadą na wycieczkę do parku trampolin GoJump, gdzie wezmą udział w zajęciach pod okiem trenera. Po powrocie dowiedzą się jak robić zakupy w języku angielskim..

Środa

Uczestnicy odwiedzą wirtualnie wielkie miasta na świecie i sprawdzą swoją wiedzę na ich temat. Wezmą udział w warsztatach plastycznych, na których stworzą makietę wielkiego miasta. W tym dniu nie zabraknie też zajęć ruchowych na świeżym powietrzu.

Czwartek

Dzieci wezmą udział w grze miejskiej. Ich zadaniem będzie podążać za wskazówkami i wykonywać różnorodne zadania, między innymi kupić coś w języku angielskim, zrobić zdjęcie konkretnej rzeczy lub zapytać się o coś przechodnia.

półkolonie niepołomice

Piątek

W ostatni dzień półkolonii uczestnicy wybiorą się na seans kinowy do Cinema City Bonarka. Po powrocie zagrają w gry planszowe po angielsku i podsumują razem udział w półkolonii.

Kolejność dni może ulec zmianie.

Półkolonie prowadzone są w języku angielskim. 

Liczba osób ograniczona do 30 uczestników. 

Na zakończenie półkolonii dzieci otrzymają pamiątkowe zdjęcia, upominek oraz certyfikat uczestnictwa.

Aby zapisać dziecko wypełnij formularz zapisu lub zadzwoń 733-133-390

Cena zawiera:

Cena: 750 zł

Dla kursantów BRIGHT: 690 zł

*możliwość przyprowadzenia wcześniej lub odebrania później po wcześniejszym ustaleniu

Termin: 12.02 - 16.02.2024

Miejsce: Partyzantów 11/3, Niepołomice

Aby zapisać dziecko wypełnij formularz zapisu lub zadzwoń 733-133-390

Zobacz jak wyglądały półkolonie w poprzednich latach:

Kto będzie sprawował opiekę?

Monika Karykowska-Kowalczyk
wychowawca półkolonii

Lektorka Szkoły Językowej BRIGHT, od pięciu lat prowadzi zajęcia z języka angielskiego z dziećmi w pełnym wymiarze godzin. Mama trójki dzieci (w tym bliźniąt), którym sprawnie organizuje czas wolny. Język angielski opanowała mieszkając 11 lat w Irlandii. Przeprowadziła już nie jedną półkolonię w naszej szkole, więc dzieci zawsze zapisują się na jej terminy 😉

Paulina Chrobak
kierownik półkolonii

Właścicielka Szkoły Językowej BRIGHT oraz organizator półkolonii. Posiada 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Mieszkała w Wielkiej Brytanii. Absolwentka studiów pedagogicznych. Na co dzień szuka nowych metod nauczania języka i uczestniczy w wielu szkoleniach, które pomagają jej ulepszać program szkoły.

Dlaczego mam skorzystać w waszej oferty?

W Szkole Językowej BRIGHT zatrudniamy lektorów, którzy są przygotowani metodycznie i nieustannie rozwijają swój warsztat, ucząc się nowych sposobów na przekazanie wiedzy. Jest to ich stała praca, a nie dorywcza, dlatego podchodzą do niej poważnie i sumiennie. Kochają swoją pracę i wykonują ją z pasją, przez co nasi kursanci są bardziej zmotywowani do nauki. Dzięki pracy w zespole możemy podzielić się doświadczeniem i lepiej rozwiązać problemy z którymi boryka się dziecko. Ciągle szkolimy się z nowoczesnych technologii i wykorzystujemy je w pracy, przez co uczniowie chętniej korzystają z naszej pomocy. Mamy doświadczenie w organizowaniu półkolonii, a ich uczestnicy wracają w kolejnych latach lub decydują się na współpracę z nami.

Przeczytaj opinie o poprzednich półkoloniach :

Termin: 12.02 - 16.02.2024

Będziemy stosować się do wytycznych Sanepidu i Ministra Zdrowia. Dołożymy wszelkich starań, żeby dzieci mogły świetnie się bawić i jednocześnie być bezpieczne.

Dzieci otrzymają drugie śniadanie szczelnie zapakowane w plastikowe opakowania. Na obiad będziemy wychodzić do restauracji.

Półkolonia odbywa się od 12.02.2024 do 16.02.2024

Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. W takiej sytuacji staramy się umożliwić wzięcie udziału w innym terminie lub zwracamy proporcjonalną część opłaty pomniejszoną o kwotę zaliczki.

Klikając przycisk na tej stronie, dzwoniąc na nr 733-133-390 lub pisząc wiadomość na biuro@bright.edu.pl. Jeżeli po wypełnieniu formularza nie skontaktujemy się w ciągu 48 godzin, prosimy o kontakt.

Po potwierdzeniu zapisu i podpisaniu umowy należy wpłacić 200 zł zaliczki. Reszta kwoty musi wpłynąć na konto najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem półkolonii.

Nie. Każde kolejne dziecko jest wpisywane na listę rezerwową. 

Przy rezygnacji w trakcie trwania półkolonii zwracana kwota wynosi proporcjonalną część opłaty za zajęcia z wyłączeniem zaliczki. Zaliczkę uznaje się za 50% opłaty za cały kurs lub turnus.

Zapisując rodzeństwo przysługuje 20 zł zniżki na drugie dziecko.

Półkolonie odbywają się w siedzibie Szkoły Językowej BRIGHT przy ul. Partyzantów 11/3 w Niepołomicach. W trakcie turnusu organizowane są dwie wycieczki do Krakowa.

Dziecko może zostać przyprowadzone pomiędzy godziną 7:45 a 8:00. Odebrane może być pomiędzy godziną 15:00 a 16:00. Chęć przyprowadzenia dziecka wcześniej lub odebrania później należy ustalić wcześniej ze szkołą.

Tak, jeżeli taka informacja została umieszczona na umowie.

Jeżeli wiesz, że Twoje dziecko nie lubi czegoś co będzie serwowane na drugie śniadanie, możesz mu zapakować coś od siebie. Może też wziąć swoją butelkę na wodę. Możesz też zadbać o coś przeciwdeszczowego.

Nie wprowadzamy zakazu przynoszenia telefonu, ale dzieci mogą używać go tylko w wyznaczonym przez wychowawcę czasie.

Zajęcia są tak skonstruowane, żeby młodsze dzieci uczyły się od starszych i na odwrót.

Tak, zawsze zgłaszamy półkolonie do Kuratorium Oświaty. Przeszliśmy pozytywnie kontrole zarówno Kuratorium jak i Sanepidu.

Tak, można zrezygnować zarówno z drugiego śniadania jak i obiadu. Należy wtedy zapewnić wyżywienie dla dziecka samemu. Cena półkolonii jest wtedy pomniejszana o cenę posiłków.

Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. Półkolonia jest prowadzona w celu poprawienia się znajomości językowych w sposób przyjazny dla uczestników. Lektor prowadzący półkolonię umie język polski, gdyby zaszła potrzeba użycia.