Półkolonia na której Twoje dziecko pozna i odkryje zimowy świat w języku angielskim. Podczas tych niezapomnianych 5 dni Twoje dziecko będzie mogło bawić się oraz wykonywać rozmaite zadania w języku angielskim. Nawet się nie zorientuje, jak zacznie mówić w obcym języku.

Jeżeli Twoje dziecko:

Rodzicu, jeżeli chcesz:

Zapisz swoje dziecko na półkolonię BRIGHT MiniCamp Winter 2022

Przykładowy rozkład dnia

Zajęcia ramowe oraz tematyka obejmuje:

Poniedziałek - The Arctic

Dzieci dowiedzą się podstawowych informacji o Arktyce, stworzą swój własny lodowiec, zobaczą zorzę polarną, poznają zimowe tańce i zabawy, odkryją śnieg z innej strony, a nawet przejadą się zaprzęgiem.

Wtorek - Cold Experiments

Uczestnicy będą eksperymentować z kostkami lodu, zrobią własne jadalne (!) lody i przeżyją fantastyczne zimowe zabawy.

Środa - The Trip (wycieczka)

Dzieci wybiorą się do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, gdzie wezmą udział w zajęciach tematycznych "Mega Klocki" w Strefie Kreatywności i zwiedzą wystawę "Tramwaje na Wawrzyńca".

Czwartek - Winter Animals

Uczestnicy poznają zwierzęta, które mieszkają w zimowych warunkach, stworzą karmnik dla zwierząt i zamkną własną zimę w słoiku.

Piątek - The Frozen Castle

Dzieci oglądną film animowany "Królowa Śniegu" i stworzą zamek królowej. Poznają i stworzą własne królewskie zwyczaje i tradycje.

Kolejność dni może ulec zmianie.

Półkolonie prowadzone są całkowicie w języku angielskim. 

Liczba osób ograniczona do 15 uczestników. 

Na zakończenie półkolonii dzieci otrzymają pamiątkowe zdjęcia, upominek oraz certyfikat uczestnictwa.

Cena zawiera:

Cena: 690 zł

Dla kursantów BRIGHT: 650 zł

Termin: 24 - 28.01.2022

Aby zapisać dziecko wypełnij formularz zapisu lub zadzwoń 733-133-390

BRAK MIEJSC!
Możliwy zapis na listę rezerwową.

Zobacz jak wyglądały półkolonie w poprzednich latach:

Będziemy stosować się do wytycznych Sanepidu i Ministra Zdrowia. Dołożymy wszelkich starań, żeby dzieci mogły świetnie się bawić i jednocześnie być bezpieczne.

Dzieci otrzymają drugie śniadanie szczelnie zapakowane w plastikowe opakowania. Na obiad będziemy wychodzić do restauracji.

Półkolonia odbywa się od 24.01.2022 do 28.01.2022

Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. W takiej sytuacji staramy się umożliwić wzięcie udziału w innym terminie lub zwracamy proporcjonalną część opłaty pomniejszoną o kwotę zaliczki.

Klikając przycisk na tej stronie, dzwoniąc na nr 733-133-390 lub pisząc wiadomość na biuro@bright.edu.pl. Jeżeli po wypełnieniu formularza nie skontaktujemy się w ciągu 48 godzin, prosimy o kontakt.

Po potwierdzeniu zapisu i podpisaniu umowy należy wpłacić 150 zł zaliczki. Reszta kwoty musi wpłynąć na konto najpóźniej 5 dni przed rozpoczęciem półkolonii.

Nie. Każde koleje dziecko jest wpisywane na listę rezerwową. 

Przy rezygnacji w trakcie trwania półkolonii zwracana kwota wynosi proporcjonalną część opłaty za zajęcia z wyłączeniem zaliczki. Zaliczkę uznaje się za 50% opłaty za cały kurs lub turnus.

Zapisując rodzeństwo przysługuje 20 zł zniżki na drugie dziecko.

Półkolonie odbywają się w siedzibie Szkoły Językowej BRIGHT przy ul. Jagiellońskiej 2/1 w Niepołomicach.

Dziecko może zostać przyprowadzone pomiędzy godziną 7:45 a 8:00. Odebrane może być pomiędzy godziną 15:00 a 16:00. Chęć przyprowadzenia dziecka wcześniej lub odebrania później należy ustalić wcześniej ze szkołą.

Tak, jeżeli taka informacja została umieszczona na umowie.

Jeżeli wiesz, że Twoje dziecko nie lubi czegoś co będzie serwowane na drugie śniadanie, możesz mu zapakować coś od siebie. Może też wziąć swoją butelkę na wodę. Możesz też zadbać o coś przeciwdeszczowego.

Nie wprowadzamy zakazu przynoszenia telefonu, ale dzieci mogą używać go tylko w wyznaczonym przez wychowawcę czasie.

Zajęcia są tak skonstruowane, żeby młodsze dzieci uczyły się od starszych i na odwrót.

Tak, zawsze zgłaszamy półkolonie do Kuratorium Oświaty. Przeszliśmy pozytywnie kontrole zarówno Kuratorium jak i Sanepidu.

Tak, można zrezygnować zarówno z drugiego śniadania jak i obiadu. Należy wtedy zapewnić wyżywienie dla dziecka samemu. Cena półkolonii jest wtedy pomniejszana o cenę posiłków.

Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. Półkolonia jest prowadzona w celu poprawienia się znajomości językowych w sposób przyjazny dla uczestników. Lektor prowadzący półkolonię umie język polski, gdyby zaszła potrzeba użycia.

Co mówią uczestnicy poprzednich półkolonii?

Kto będzie sprawował opiekę?

Monika Karykowska-Kowalczyk
wychowawca półkolonii

Lektorka Szkoły Językowej BRIGHT, od trzech lat prowadzi zajęcia z języka angielskiego z dziećmi w pełnym wymiarze godzin. Mama trójki dzieci (w tym bliźniąt), którym sprawnie organizuje czas wolny. Język angielski opanowała mieszkając 11 lat w Irlandii. Przeprowadziła już nie jedną półkolonię w naszej szkole, więc dzieci zawsze zapisują się na jej terminy 😉

Paulina Chrobak
kierownik półkolonii

Właścicielka Szkoły Językowej BRIGHT oraz organizator półkolonii. Posiada 8-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Mieszkała w Wielkiej Brytanii. Absolwentka studiów pedagogicznych. Na co dzień szuka nowych metod nauczania języka i uczestniczy w wielu szkoleniach, które pomagają jej ulepszać program szkoły.

Dlaczego mam skorzystać w waszej oferty?

W Szkole Językowej BRIGHT zatrudniamy lektorów, którzy są przygotowani metodycznie i nieustannie rozwijają swój warsztat, ucząc się nowych sposobów na przekazanie wiedzy. Jest to ich stała praca, a nie dorywcza, dlatego podchodzą do niej poważnie i sumiennie. Kochają swoją pracę i wykonują ją z pasją, przez co nasi kursanci są bardziej zmotywowani do nauki. Dzięki pracy w zespole możemy podzielić się doświadczeniem i lepiej rozwiązać problemy z którymi boryka się dziecko. Ciągle szkolimy się z nowoczesnych technologii i wykorzystujemy je w pracy, przez co uczniowie chętniej korzystają z naszej pomocy. Mamy doświadczenie w organizowaniu półkolonii, a ich uczestnicy wracają w kolejnych latach lub decydują się na współpracę z nami.