Main Menu Top Menu

Zespół

Paulina Chrobak - Szkoła Językowa BRIGHT

Paulina Chrobak

Właścicielka szkoły, lektor języka angielskiego
Telefon: 733-133-390

Pomysł, by zostać nauczycielem zrodził się w mojej głowie już w szkole podstawowej. Początkowo chciałam uczyć matematyki, jednak dzięki mojej wspaniałej nauczycielce języka angielskiego w gimnazjum szybko zmieniłam zdanie. Wyjazd do Szkocji w młodym wieku pozwolił mi na poznanie języka angielskiego od podszewki, poprzez studiowanie tam oraz stały kontakt z rodzimymi użytkownikami języka. Los chciał, abym wróciła do Polski i poprowadził mnie na drogę nauczania. Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Pedagogicznym, uczę języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania od sześciu lat. Szkołę Językową BRIGHT założyłam z myślą o Was, bo nic nie daje mi takiej satysfakcji z pracy jak uśmiech na twarzy moich uczniów. Możliwość dzielenia się wiedzą z innym to najlepsze, co mi się w życiu przytrafiło. Kocham swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Dominika Nowak - Szkoła Językowa BRIGHT

Dominika Nowak

Lektor języka angielskiego
Niepołomice, Podłęże

Jestem studentką studiów magisterskich Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym. Nigdy nie myślałam, że zostanę nauczycielką, ale podczas licznych kolonii i obozów, na które jeździłam w roli wychowawcy, pokochałam pracę z dziećmi i młodzieżą. W języku angielskim zakochałam się dzięki nauczycielkom, które spotkałam w liceum. Teraz jest moją pasją i uwielbiam pomagać innym odkrywać jego piękno. Jestem bardzo otwarta i radosna, a prywatnie interesuję się muzyką, którą często wykorzystuję także na zajęciach, oraz postcrossingiem, czyli wymianą pocztówek z ludźmi na całym świecie.

Monika Karykowska-Kowalczyk - Szkoła Językowa BRIGHT

Monika Karykowska-Kowalczyk

lektor języka angielskiego
Podłęże, Niepołomice

Angielski zafascynował mnie kiedy wyjechałam do Irlandii. Okazało się, że po angielsku mogę porozumieć się z każdym i dzięki temu nawiązać nowe znajomości, poznać różne kultury i mentalność ludzi. Ponad dziesięcioletni pobyt za granicą oraz ukończony tam kurs języka angielskiego z wyróżnieniem pozwolił mi opanować język w stopniu bardzo dobrym, a nauczanie go okazało się moją pasją. Praca z dziećmi i młodzieżą przynosi mi ogromną satysfakcję i mam nadzieję rozwijać się w tym kierunku dalej.

Agnieszka Kamińska - Szkoła Językowa BRIGHT

Agnieszka Kamińska

Lektor języka angielskiego
Staniątki

W języku angielskim zakochałam się, gdy wyjechałam do Anglii. Prawie jedenastoletni okres mieszkania w Londynie, obcowanie z rodowitymi Anglikami, ale również z ludźmi o wielu innymi narodowościach tam zamieszkałymi, pozwolił mi odkryć, że w tym języku mogę porozumieć się z ludźmi z właściwie każdego zakątka świata. Ta świadomość dodała mi skrzydeł oraz motywacji do ukończenia w Londynie kursu języka angielskiego i opanowania go w bardzo dobrym stopniu. Po powrocie do Polski, postanowiłam ukończyć studia filologiczne i rozwijać swoją pasję, zostając nauczycielem. Dzielenie się swoja wiedzą z moimi uczniami, nie tylko daje mi ogromną satysfakcję, ale również poczucie, iż robię cos ważnego i potrzebnego. Kocham swoją pracę.

Ewa Kluba

Ewa Kluba

Lektor języka rosyjskiego i polskiego
Niepołomice

Jestem absolwentką filologii polskiej i filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 6 lat uczę języka rosyjskiego zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież szkolna. Najbardziej cieszy mnie zapał i chęć ludzi nie tylko do poszerzania zasobu słownictwa i opanowania zasad gramatyki, ale też poznania kultury obcego kraju. Interesuję się kulturą języka i problemami przekładoznawczymi. Lubię czytać książki, podróżować i dyskutować z uczniami na szeroko pojęte tematy kulturalne. Nauczę się języka włoskiego - to mój plan na przyszłość 🙂

Paulina Walica - Szkoła Językowa BRIGHT

Paulina Walica

Lektor języka angielskiego
Niepołomice

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na Wyższej Szkole Lingwistycznej w Częstochowie. Moje zamiłowanie do języka angielskiego rozpoczęło się od słuchania anglojęzycznej muzyki i tłumaczenia tekstów. Dodatkowe zajęcia rozwinęły moje zdolności językowe i rozbudziły ciekawość poznania języka w jego naturalnym środowisku. Wyjazd do Londynu pozwolił mi zapoznać się z kulturą angielską oraz uświadomił, jak bardzo język angielski jest uniwersalny i praktyczny. Jestem nauczycielem od 7 lat, uczę głównie dzieci i młodzież. Praca z językiem i pomaganie swoim uczniom w rozwijaniu się i pokonywaniu barier, daje mi dużo radości i satysfakcji. Wiem, że jest to coś, co chcę robić w życiu. Chcę rozwijać swoje umiejętności oraz dzielić się nimi z innymi.