Zespół - Szkoła Językowa BRIGHT
Main Menu Top Menu

Zespół

Paulina Chrobak - Szkoła Językowa BRIGHT

Paulina Chrobak

Właścicielka szkoły, lektor języka angielskiego
Telefon: 733-133-390

Pomysł, by zostać nauczycielem zrodził się w mojej głowie już w szkole podstawowej. Początkowo chciałam uczyć matematyki, jednak dzięki mojej wspaniałej nauczycielce języka angielskiego w gimnazjum szybko zmieniłam zdanie. Wyjazd do Szkocji w młodym wieku pozwolił mi na poznanie języka angielskiego od podszewki, poprzez studiowanie tam oraz stały kontakt z rodzimymi użytkownikami języka. Los chciał, abym wróciła do Polski i poprowadził mnie na drogę nauczania. Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Pedagogicznym, uczę języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania od sześciu lat. Szkołę Językową BRIGHT założyłam z myślą o Was, bo nic nie daje mi takiej satysfakcji z pracy jak uśmiech na twarzy moich uczniów. Możliwość dzielenia się wiedzą z innym to najlepsze, co mi się w życiu przytrafiło. Kocham swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Monika Karykowska-Kowalczyk - Szkoła Językowa BRIGHT

Monika Karykowska-Kowalczyk

lektor języka angielskiego
Podłęże, Niepołomice

Angielski zafascynował mnie kiedy wyjechałam do Irlandii. Okazało się, że po angielsku mogę porozumieć się z każdym i dzięki temu nawiązać nowe znajomości, poznać różne kultury i mentalność ludzi. Ponad dziesięcioletni pobyt za granicą oraz ukończony tam kurs języka angielskiego z wyróżnieniem pozwolił mi opanować język w stopniu bardzo dobrym, a nauczanie go okazało się moją pasją. Praca z dziećmi i młodzieżą przynosi mi ogromną satysfakcję i mam nadzieję rozwijać się w tym kierunku dalej.

Katarzyna Małek

Lektor języka angielskiego
Staniątki

Moja prawdziwa przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się kiedy jako nastolatka wyjechałam do Stanów Zjednoczonych. Szybko odnalazłam się w zupełnie nowej dla mnie rzeczywistości. W USA mieszkałam kilkanaście lat i z powodzeniem ukończyłam amerykańskie High School. Dzięki temu doświadczeniu oraz mojej determinacji posługuję się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym. Obecnie jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z językiem angielskim. Według mojej zasady nauka języka angielskiego ma być dla dzieci przyjemnością a nie stresem. Posiadam certyfikaty międzynarodowe z języka angielskiego – FCE Cambridge Assessment oraz Pearson English International Certificate, które akredytowane są przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Nauki.

Milena Czyż

Lektor języka angielskiego
Niepołomice, Podłęże
Jestem studentką Amerykanistyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Miłość do języka angielskiego odkryłam w liceum w czasie nauki do matury, a także podczas wyjazdu do Wielkiej Brytanii, z którym kojarzę moje początki fascynacji tym językiem. Zamiłowanie do kultury Amerykańskiej odkryłam podczas oglądania anglojęzycznych filmów i seriali. Postanowiłam połączyć przyjemne z pożytecznym dlatego doskonalę język angielski jednocześnie odkrywając niezwykle interesującą kulturę, społeczność i historie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Bardzo lubię kontakt z dziećmi, ogromną radość sprawia mi praca z nimi i możliwość przekazywania im zdobytej przeze mnie wiedzy.

Barbara Bursztyńska

Lektor języka angielskiego
Niepołomice, Podłęże

Opis w przygotowaniu.

Ewa Kluba

Ewa Kluba

Lektor języka rosyjskiego i polskiego
Niepołomice

Jestem absolwentką filologii polskiej i filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 6 lat uczę języka rosyjskiego zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież szkolna. Najbardziej cieszy mnie zapał i chęć ludzi nie tylko do poszerzania zasobu słownictwa i opanowania zasad gramatyki, ale też poznania kultury obcego kraju. Interesuję się kulturą języka i problemami przekładoznawczymi. Lubię czytać książki, podróżować i dyskutować z uczniami na szeroko pojęte tematy kulturalne. Nauczę się języka włoskiego - to mój plan na przyszłość 🙂