Main Menu

Zespół

Paulina Chrobak - Szkoła Językowa BRIGHT

Paulina Chrobak

Właścicielka szkoły, lektor języka angielskiego
Telefon: 733-133-390

Pomysł, by zostać nauczycielem zrodził się w mojej głowie już w szkole podstawowej. Początkowo chciałam uczyć matematyki, jednak dzięki mojej wspaniałej nauczycielce języka angielskiego w gimnazjum szybko zmieniłam zdanie. Wyjazd do Szkocji w młodym wieku pozwolił mi na poznanie języka angielskiego od podszewki, poprzez studiowanie tam oraz stały kontakt z rodzimymi użytkownikami języka. Los chciał, abym wróciła do Polski i poprowadził mnie na drogę nauczania. Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Pedagogicznym, uczę języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania od sześciu lat. Szkołę Językową BRIGHT założyłam z myślą o Was, bo nic nie daje mi takiej satysfakcji z pracy jak uśmiech na twarzy moich uczniów. Możliwość dzielenia się wiedzą z innym to najlepsze, co mi się w życiu przytrafiło. Kocham swoją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną.

Monika Karykowska-Kowalczyk - Szkoła Językowa BRIGHT

Monika Karykowska-Kowalczyk

lektor języka angielskiego
Podłęże, Niepołomice

Angielski zafascynował mnie kiedy wyjechałam do Irlandii. Okazało się, że po angielsku mogę porozumieć się z każdym i dzięki temu nawiązać nowe znajomości, poznać różne kultury i mentalność ludzi. Ponad dziesięcioletni pobyt za granicą oraz ukończony tam kurs języka angielskiego z wyróżnieniem pozwolił mi opanować język w stopniu bardzo dobrym, a nauczanie go okazało się moją pasją. Praca z dziećmi i młodzieżą przynosi mi ogromną satysfakcję i mam nadzieję rozwijać się w tym kierunku dalej.

Katarzyna Małek

Lektor języka angielskiego
Staniątki

Moja prawdziwa przygoda z językiem angielskim rozpoczęła się kiedy jako nastolatka wyjechałam do Stanów Zjednoczonych. Szybko odnalazłam się w zupełnie nowej dla mnie rzeczywistości. W USA mieszkałam kilkanaście lat i z powodzeniem ukończyłam amerykańskie High School. Dzięki temu doświadczeniu oraz mojej determinacji posługuję się językiem angielskim w stopniu zaawansowanym. Obecnie jestem studentką pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej z językiem angielskim. Według mojej zasady nauka języka angielskiego ma być dla dzieci przyjemnością a nie stresem. Posiadam certyfikaty międzynarodowe z języka angielskiego – FCE Cambridge Assessment oraz Pearson English International Certificate, które akredytowane są przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Nauki.

Barbara Bursztyńska

Lektor języka angielskiego
Niepołomice, Podłęże

Nazywam się Barbara Bursztyńska i jestem absolwentką filologii angielskiej. Języka angielskiego uczę od około 7 lat i nie wyobrażam sobie zajmowania się niczym innym. Jako lektorka staram się przekazywać swoją wiedzę w sposób najbardziej efektywny i kreatywny. Praca jest dla mnie pasją, jest więc dla mnie naturalnym, iż w kręgu moich zainteresowań znajduje się dydaktyka języka angielskiego, stosowanie technik zapamiętywania, pobudzanie refleksyjnego oraz krytycznego myślenia. Zapalona miłośniczka kina hiszpańskiego, brytyjskich filmów kostiumowych oraz szkockich zespołów z niedawno odkrytą pasją do języka włoskiego oraz zumby.

Patrycja Omyła-Nogieć

Lektor języka angielskiego
Kłaj, Podgrabie

Moja miłość do języka rozpoczęła się, gdy byłam dzieckiem i trwa do dziś. Jestem absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego z ogromną pasją do uczenia. Swoje doświadczenie zawodowe rozpoczęłam w szkole publicznej, która okazała się miejscem nie dla mnie. Zaczęłam zatem edukacyjną przygodę w miejscu, w którym nie ogranicza się kreatywności a wiedza sama wchodzi do głowy podczas jedynie przyjemnych aktywności. Lubię uczyć przez zabawę, stawiam na ciekawe rozwiązania a najważniejsze dla mnie jest dobre samopoczucie uczniów i pokazywanie im, że można doświadczać języka w przyjemny i bezstresowy sposób, a nie jedynie uczyć się go z książek. Przekazywanie wiedzy stało się moją prawdziwą pasją, bardzo doceniam moich podopiecznych i sama na każdej lekcji uczę się czegoś od nich.

Ewa Kluba

Ewa Kluba

Lektor języka rosyjskiego i polskiego
Niepołomice

Jestem absolwentką filologii polskiej i filologii rosyjskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od 6 lat uczę języka rosyjskiego zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież szkolna. Najbardziej cieszy mnie zapał i chęć ludzi nie tylko do poszerzania zasobu słownictwa i opanowania zasad gramatyki, ale też poznania kultury obcego kraju. Interesuję się kulturą języka i problemami przekładoznawczymi. Lubię czytać książki, podróżować i dyskutować z uczniami na szeroko pojęte tematy kulturalne. Nauczę się języka włoskiego - to mój plan na przyszłość 🙂