Szkoła Językowa BRIGHT zaprasza na zimową półkolonię z Epoką Lodowcową w Niepołomicach. Dzieci przez 5 dni będą bawić się, wykonywać zadania i tworzyć projekty w języku angielskim. 

Jeżeli Twoje dziecko:

Rodzicu, jeżeli chcesz:

Zapisz swoje dziecko na półkolonię BRIGHT MiniCamp Winter 2023

Przykładowy rozkład dnia

Zajęcia ramowe oraz tematyka obejmuje:

Poniedziałek - Ice Age

Dzieci dowiedzą się podstawowych informacji o Epoce Lodowcowej, stworzą swój własny lodowiec, oglądną film "Epoka Lodowcowa" po angielsku i wykonają różne zadania z nim związane.

Wtorek - Cold Ice

Uczestnicy będą eksperymentować z kostkami lodu i śniegiem. Stworzą własną zimę w słoiku. Odbędą wspólną bitwę na śnieżki. Zastanowią się nad dalszymi losami wiewióra.

Środa - The Trip (wycieczka)

Dzieci wybiorą się do Fabryki Czekolady w Krakowie. Uczestnicy pod okiem prowadzącego poznają najważniejsze fakty dotyczące ulubionych słodkości oraz garść czekoladowych ciekawostek.

Więcej informacji: http://fabrykacharliego.pl/

Czwartek - Acorns

Uczestnicy poznają sekretne zastosowanie żołędzi. Dowiedzą się gdzie i kiedy żyły mamuty. Stworzą karmnik dla ptaków.

Piątek - The Igloo

Uczestnicy dowiedzą się jak żyją ludzi i zwierzęta w mroźnych warunkach. Dzieci stworzą zimowy dom z surowców wtórnych oraz zimowe rzeźby, które zabiorą do domu.

Kolejność dni może ulec zmianie.

Półkolonie prowadzone są w języku angielskim. 

Liczba osób ograniczona do 15 uczestników. 

Na zakończenie półkolonii dzieci otrzymają pamiątkowe zdjęcia, upominek oraz certyfikat uczestnictwa.

Aby zapisać dziecko wypełnij formularz zapisu lub zadzwoń 733-133-390

Zobacz jak wyglądała półkolonia zimowa w 2022:

Cena zawiera:

Cena: 750 zł

Dla kursantów BRIGHT: 690 zł
*możliwość przyprowadzenia wcześniej lub odebrania później po wcześniejszym ustaleniu

Termin: 30.01. - 03.02.2023

Miejsce: Partyzantów 11/3, Niepołomice

Będziemy stosować się do wytycznych Sanepidu i Ministra Zdrowia. Dołożymy wszelkich starań, żeby dzieci mogły świetnie się bawić i jednocześnie być bezpieczne.

Dzieci otrzymają drugie śniadanie szczelnie zapakowane w plastikowe opakowania. Na obiad będziemy wychodzić do restauracji.

Półkolonia odbywa się od 30 stycznia 2023 do 03 lutego 2023

Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. W takiej sytuacji staramy się umożliwić wzięcie udziału w innym terminie lub zwracamy proporcjonalną część opłaty pomniejszoną o kwotę zaliczki.

Klikając przycisk na tej stronie, dzwoniąc na nr 733-133-390 lub pisząc wiadomość na biuro@bright.edu.pl. Jeżeli po wypełnieniu formularza nie skontaktujemy się w ciągu 48 godzin, prosimy o kontakt.

Po potwierdzeniu zapisu należy wpłacić 150 zł zaliczki w celu rezerwacji miejsca. Reszta kwoty musi wpłynąć na konto najpóźniej 7 dni przed rozpoczęciem półkolonii.

Nie. Każde koleje dziecko jest wpisywane na listę rezerwową. 

Przy rezygnacji w trakcie trwania półkolonii zwracana kwota wynosi proporcjonalną część opłaty za zajęcia z wyłączeniem zaliczki. Zaliczkę uznaje się za 50% opłaty za cały turnus.

Zapisując rodzeństwo przysługuje 20 zł zniżki na drugie dziecko.

Półkolonie odbywają się w siedzibie Szkoły Językowej BRIGHT przy ul. Partyzantów 11/3 w Niepołomicach.

Dziecko może zostać przyprowadzone pomiędzy godziną 7:45 a 8:00. Odebrane może być pomiędzy godziną 15:00 a 16:00. Chęć przyprowadzenia dziecka wcześniej lub odebrania później należy ustalić wcześniej ze szkołą.

Tak, jeżeli taka informacja została umieszczona na umowie.

Jeżeli wiesz, że Twoje dziecko nie lubi czegoś co będzie serwowane na drugie śniadanie, możesz mu zapakować coś od siebie. Może też wziąć swoją butelkę na wodę. Możesz też zadbać o coś przeciwdeszczowego.

Nie wprowadzamy zakazu przynoszenia telefonu, ale dzieci mogą używać go tylko w wyznaczonym przez wychowawcę czasie.

Zajęcia są tak skonstruowane, żeby młodsze dzieci uczyły się od starszych i na odwrót.

Tak, zawsze zgłaszamy półkolonie do Kuratorium Oświaty. Przeszliśmy pozytywnie kontrole zarówno Kuratorium jak i Sanepidu.

Tak, można zrezygnować zarówno z drugiego śniadania jak i obiadu. Należy wtedy zapewnić wyżywienie dla dziecka samemu. Cena półkolonii jest wtedy pomniejszana o cenę posiłków.

Znajomość języka angielskiego nie jest wymagana. Półkolonia jest prowadzona w celu poprawienia się znajomości językowych w sposób przyjazny dla uczestników. Lektor prowadzący półkolonię mówi w języku polskim, gdyby zaszła potrzeba go użycia.

Co mówią uczestnicy poprzednich półkolonii?

Kto będzie sprawował opiekę?

Monika Karykowska-Kowalczyk
wychowawca półkolonii

Lektorka Szkoły Językowej BRIGHT, od czterech lat prowadzi zajęcia z języka angielskiego z dziećmi w pełnym wymiarze godzin. Mama trójki dzieci (w tym bliźniąt), którym sprawnie organizuje czas wolny. Język angielski opanowała mieszkając 11 lat w Irlandii. Przeprowadziła już nie jedną półkolonię w naszej szkole, więc dzieci zawsze zapisują się na jej terminy 😉

Paulina Chrobak
kierownik półkolonii

Właścicielka Szkoły Językowej BRIGHT oraz organizator półkolonii. Posiada 9-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Mieszkała w Wielkiej Brytanii. Absolwentka studiów pedagogicznych. Na co dzień szuka nowych metod nauczania języka i uczestniczy w wielu szkoleniach, które pomagają jej ulepszać program szkoły.

Dlaczego mam skorzystać w waszej oferty?

W Szkole Językowej BRIGHT zatrudniamy lektorów, którzy są przygotowani metodycznie i nieustannie rozwijają swój warsztat, ucząc się nowych sposobów na przekazanie wiedzy. Jest to ich stała praca, a nie dorywcza, dlatego podchodzą do niej poważnie i sumiennie. Kochają swoją pracę i wykonują ją z pasją, przez co nasi kursanci są bardziej zmotywowani do nauki. Dzięki pracy w zespole możemy podzielić się doświadczeniem i lepiej rozwiązać problemy z którymi boryka się dziecko. Ciągle szkolimy się z nowoczesnych technologii i wykorzystujemy je w pracy, przez co uczniowie chętniej korzystają z naszej pomocy. Mamy doświadczenie w organizowaniu półkolonii, a ich uczestnicy wracają w kolejnych latach lub decydują się na współpracę z nami.